Kategorie

Projekty Wnętrz

Projekty Wnętrz. Często ulegamy zwodniczym podpowiedzą własnej wyobraźni, przyjętym zwyczajom, modzie czasami sztampie. Zobaczcie Państwo co o naszych wnętrzach myślą zawodowcy. Architektura wnętrz to dziedzina, w której tzw. świetne pomysły amatorów rzadko wygrywają z profesjonalistami. Architekci przez długie lata opanowują ogromną wiedzę, poznają mnóstwo zasad, tysiące tricków. Nawet jeżeli uznacie Państwo, że ich projekty są "do bani" albo "do luftu" to bez wątpienia spełnią role katalizującą i inspirującą. Nasza baza - Projekty Wnętrz - zawiera tysiące propozycji, architektów z całego świata mi z : Belgii , Brazylii , Hiszpanii , Finlandii , Francji , Wielkiej Brytanii , Włoch , Polski , Stanów Zjednoczonych. Różnorodność zgromadzonych propozycji to mało powiedziane. To "dziko" kręcąca się karuzela różnorodności. Wyobraźcie sobie Państwo podejście architekta ,  projektanta np z Brazylii i Finlandii podchodzących do realizacji podobnego zadania. Różne szkoły, różne uczelnie, różne kultury, tradycje , temperamenty wreszcie klimaty w których wyrośli. To wszystko odciska się na projektach wnętrz i to bardzo, bardzo. Zresztą zobaczcie Państwo sami.
Zapraszamy - Zespół Materiały Budowlane Icmarket - Projekty Wnętrz.

Kraj Nazwa
POL A ATELIER AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTURY
USA ALAN WANZENBERG ARCHITECT & TAGHKANIC STUDIOS
USA ALLAN GREENBERG ARCHITECT
POL ANNA KOSZELA AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ
POL ARCHILAND
FIN ARKVAL TAITE
POL ART & DESIGN KINGA ŚLIWA
POL AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ
USA BACKEN GILLAM ARCHITECTS
POL BARTEK WOLSKI
BRA BELLEZA BATALHA C. DO LAGO
USA BRIAN J. MCCARTHY
USA BROOKE GOMEZ DESIGN
BRA BRUNO FARIA
USA BUNNY WILLIAMS
BRA CONRADO CERAVOLO
USA CULLMAN & KRAVIS ASSOCIATES
USA DARRYL CARTER
POL DESIGNUM ARCHITEKTURA WNĘTRZ
RUS DPROEKT
USA DRAKE ANDERSON
BRA EDIVALDO JATOBA
POL EWA STUDZIŃSKA
POL FAMM DESIGN
GBR FYR PROJECTS
USA GEORGIS & MIRGORODSKY ARCHITECTURE & DESIGN
POL GOSZCZ DESIGN
POL GRUPA INDYGO
BRA GUIMATTOS
USA INGRAO
POL INSHAPESTUDIO
ESP ISABEL LOPEZ-QUESADA
POL IZABELA RYDYGIER ARCHITEKTURA WNĘTRZ
POL JAMULA WNĘTRZA
USA JAN SHOWERS
POL JANMAR
USA JAYNE DESIGN STUDIO
GBR JRA
POL KREATIVA
POL KROPKA PROJEKT
USA LAKE FLATO ARCHITECTS
BRA LEONARDO SHIEH
USA LEROY STREET STUDIO
SWE LIVING DESIGN
POL LIVINGSDESIGN
BRA LOGI ARQUITETURA
ESP LORENZO CASTILLO
USA MADELINE STUART
BRA MAREINES ARQUITETURA
USA MARK CUNNINGHAM
USA MARK HAMPTON BY ALEXA HAMPTON
USA MARKHAM ROBERTS
USA MICHAEL S SMITH
POL MJZ ARCHITECTURE
POL NATUS DESIGN
BRA NAVE ARQUITETOS ASSOCIADOS
BRA OLIVO GOMES
GBR PAOLO MOSCHINO FOR NICHOLAS HASLAM
ITA PELIZZARI
USA PETER PENNOYER ARCHITECTS
POL PRESSENTER DESIGN SZYMON MIGAJ
POL PROJECT ART
USA RAFAEL DE CARDENAS ARCHITECTURE AT LARGE
USA REDD KAIHOI
USA RICHARD KEITH LANGHAM
USA ROBERT COUTURIER
USA ROCKWELL GROUP
GBR ROSE UNIACKE STUDIO
BRA SCHUSSEK + QUEZADA
USA SHELTON MINDEL
ITA SPAINI ARCHITETTI ASSOCIATI
USA STEPHEN SILLS ASSOCIATES
POL STUDIO FORMA 96
USA STUDIO SOFIELD
USA THAD HAYES
USA THE ROGER THOMAS COLLECTION
USA THIERRY DESPONT
USA TIMOTHY CORRIGAN
USA VICENTE WOLF ASSOCIATES
POL WGN ARCHITEKTURA & DESIGN
POL WPA WILISOWSKI PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA
POL WWAA

Projekt wnętrza niczym lustrzane odbicie duszy człowieka

Philippe Strack stwierdził: „Dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi”. Pamiętajmy o tym, że tworząc wnętrza, bardzo często staramy się odzwierciedlić w nich własny gust i estetyczne upodobania. Warto kierować się przy tym zasadami projektowania, ale niekoniecznie panującą modą.

Architektura wnętrz to dziedzina, która zdecydowanie rządzi się własnymi prawami i wymaga od swoich specjalistów pełnego zaangażowania. Mawia się nawet, że projektowanie wnętrz jest trudniejsze od wykonania projektu domu. Mimo że każdy potrzebny element można dokupić w wybranym sklepie meblarskim czy budowlanym, nie każdy potrafi meble czy ozdoby odpowiednio połączyć.

Gotowe aranżacje wnętrz

W naszej bazie projektów wnętrz znajdziecie tysiące propozycji przygotowanych przez architektów z całego świata – m.in. z Polski, Włoch, Brazylii, Francji, a nawet ze Stanów Zjednoczonych. Różnorodne projekty umożliwią Ci odnalezienie inspiracji do tworzenia domowych czy biurowych wnętrz, a każde może być niepowtarzalne dzięki różnym specjalizacjom projektantów i architektów uczęszczających do różnych szkół i wywodzących się z odmiennych kultur. Artyści z całego świata są w stanie zaprezentować gotowe aranżacje wnętrz, które staną się inspiracją dla stworzenia lub ulepszenia Twojego domu.

Nowoczesne aranżacje wnętrz

W naszej bazie projektów znajdziemy między innymi wystrój wnętrz, inspiracje zaproponowane przez Paolo Moschino for Nicholas Haslam. Panowie – Paolo Moschino i Philip Vergeylen – bardzo dużo podróżują, a swoje pomysły czerpią z każdego możliwego źródła. Swoje kreatywne odkrycia z różnych zakątków świata przekładają na tworzenie wyjątkowych wnętrz dla swoich klientów. Wśród ich propozycji dla nowoczesnych aranżacji wnętrz znajdziemy połączenie innowacyjności i tradycji. W ofercie dostępne są zarówno antyki, jak i stylowe oświetlenie, łóżka czy dekoracje ścienne.

Innym przykładem może być Archiland – marka stworzona przez absolwentów Politechniki Krakowskiej, którzy doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że to w mieszkaniu przeżywamy jedne z najwspanialszych chwil naszego życia, dlatego powinno być ono wyjątkowe. Firma stara się stworzyć miejsce, do którego chętnie wracamy, a jest w stanie to uzyskać poprzez uważne słuchanie klientów. Proponowane przez nich aranżacje wnętrz są dopracowane przez każdy detal, nawet widok z okna.

Samodzielne projektowanie wnętrz

Korzystanie z pomocy wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie po wsłuchaniu się w Twoje potrzeby przedstawić gotowe projekty wnętrz salonu, sypialni czy wymarzonego gabinetu to bardzo częsty proces w dzisiejszych czasach. W końcu po to mamy architektów i projektantów. Wiele osób decyduje się jednak na samodzielne projektowanie wnętrz, wykorzystując przy tym stworzone do tego programy komputerowe lub po prostu dozę wyobraźni. Niezależnie od tego, czy postawisz na samodzielność, czy na wizję zatrudnionego projektanta, sklep budowlany Icmarket pomoże stworzyć wymarzone wnętrze.