Kategorie

Płaszcze ochronne


filtruj / sortuj (pokaż)
Armacell - nitownica

12,39zł
15,52zł

Armacell - nitownica

Armacell - nity

17,61zł
22,08zł

Armacell - nity

Hammerite - rozpuszczalnik

73,75zł
104,17zł

Hammerite - rozpuszczalnik

Płaszcze ochronne gwarancją rzetelnej izolacji

Prawidłowo wykonana izolacja wymaga nie tylko dobrego materiału izolacyjnego, ale i odpowiedniego jej zabezpieczenia. Do ochrony rurociągów polecamy płaszcze ochronne z blachy ocynkowanej, z blachy aluminiowej z folii PCV lub folii aluminiowych. Do wykonania izolacji i renowacji pokryć dachowych dobrze sprawdzą się płaszcze z mas chemicznych. W ofercie posiadamy również powłoki antykorozyjne, termoskafandry oraz specjalistyczne maszyny blacharskie i dekarskie.

Odpowiednio jakościowy materiał izolacyjny to podstawa dobrze wykonanej izolacji. Równie ważne jest jednak właściwe jej zabezpieczenie. Na stronie sklepu budowlanego icmarket znajdziecie to, czego Wam trzeba! Jeśli potrzebujecie płaszczy ochronnych do ochrony rurociągów, zwróćcie uwagę na te z blachy ocynkwanej czy folii PCV. Izolację renowacji pokryć dachowych zabezpieczycie zaś dzięki płaszczom z mas chemicznych. To jednak nie wszystko! W naszym sklepie dostępne są także powłoki antykorozyjne, termoskafandry oraz specjalistyczne maszyny blacharskie i dekarskie.

Płaszcze ochronne do ochrony rurociągów

Płaszcze ochronne to element niezbędny, jeśli chcesz zabezpieczyć swoją izolację przed grożącymi jej uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią czy promieniowaniem UV. Płaszcze ochronne na rury produkowane są z różnych materiałów. Zastanawiasz się, który wybrać? Dobrze trafiłeś!

Zdecydowanie najpowszechniej używanymi są płaszcze ochronne z blachy. Nie bez powodu! Są one niezwykle odporne na warunki atmosferyczne, takie jak, chociażby wilgoć czy zmienność temperatury. Izolacja w płaszczu z blachy sprawdzi się więc w pomieszczeniach zamkniętych, ale i w otwartej przestrzeni.

W ofercie sklepu budowlanego icmarket znajdziesz zarówno płaszcz z blachy aluminiowej, jak i płaszcze ochronne ze stalowej blachy kwasoodpornej, które są niezbędne w momencie, gdy Twojej izolacji zagraża kontakt ze środowiskiem odznaczającym się dużym stężeniem chemicznych środków. Posiadamy także płaszcze ochronne z blachy nierdzewnej, które, jak nazwa wskazuje, są niezwykle odporne na rdzewienie, oraz płaszcze ochronne z blachy ocynkowanej, zapewniające odporność na korozję.

Płaszcze ochronne z folii PCV czy folii aluminiowej?

Jeśli nie interesuje Cię płaszcz ochronny z blachy, swego rodzaju alternatywę może stanowić płaszcz ochronny z folii PCV. Folia tego typu jest cienka i plastyczna, co pozwala zabezpieczyć nie tylko proste odcinki, ale także miejsca o nieregularnej budowie, pojawiające się w tworzonej instalacji. W sklepie icmarket dostępne są także płaszcze ochronne z folii aluminiowej, która oferowana jest w wielu wariantach – mamy zarówno folię aluminiową zbrojną, jak i wzmocnioną dodatkowo włóknem szklanym.

Płaszcze ochronne z mas chemicznych

Zdając sobie sprawę z tego, że do izolacji czy też renowacji pokryć dachowych idealne będą płaszcze z mas chemicznych, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych konsumentów. W naszej ofercie dostępne są mastyki, które zabezpieczają kolejne połączenia oraz masy bitumiczne, sprawdzające się jako trwała powłoka hydroizolacyjna. W pracach dekarskich wykorzystywane są również silikony, mające różne przeznaczenie.

Inne zabezpieczenia

Pamiętaj, że w budownictwie odpowiednie zabezpieczenie izolacji i materiałów, które bywają podatne na korozję lub inne uszkodzenia mechaniczne, jest szczególnie istotne. Prócz płaszczy ochronnych barierę ochronną zapewnią Ci powłoki antykorozyjne tworzone na bazie emalii, farb, gruntów, mas, powłok specjalistycznych czy też rozcieńczalniki, a także skafandry termoizolacyjne.