Pokrycia dachowe

Bauder - folie FPO Thermoplan T

1 000,36zł
1 273,05zł

Bauder - folie FPO Thermoplan T

Pokrycia dachowe w ICMARKET

Mając na uwadze zapotrzebowanie współczesnego, wymagającego konsumenta, w ofercie ICMARKET znajduje się cała gama pokryć dachowych. To w końcu bardzo ważny etap budowy - zwieńczenie stanu surowego. Dlatego dobór odpowiedniego pokrycia dachowego jest niezwykle ważny w kontekście zarówno szczelności pokrycia, jak i właściwości cieplnych całego budynku. A użycie materiałów najwyższej jakości, oferowanych w ICMARKET, daje pewność, iż wykonany dach będzie trwały przez wiele lat bez względu na sposób, w jaki będzie kryty. Wśród naszych produktów kryjących dachy znaleźć można:
  • dachówki ceramiczne, cementowe bitumiczne, polimerowe,
  • blachodachówki modułowe i pod wymiar,
  • gonty drewniane, bitumiczne i inne,
  • łupki kamienne i panele dachowe,
  • papy bitumiczne zewnętrzne i służące jako podkład,
  • folie paroprzepuszczalne, termoizolacyjne itp.
Wybór materiału należy uzależnić od rodzaju więźby dachowej. Zbyt ciężkie pokrycie, np. dachówki, mogą negatywnie wpłynąć na więźbę i spowodować ugięcie jej elementów.

Akcesoria do pokryć dachowych

W ICMARKET znajdują się również wszelkie akcesoria niezbędne w trakcie budowy lub modernizacji dachu, w tym m.in. systemy rynnowe, uszczelniacze dekarskie, kleje do folii, kominki, uszczelki, taśmy i wiele, wiele innych. Bez nich trudno myśleć o kompleksowym remoncie czy szybkim wykończeniu inwestycji. Ich obecność dopełnia właściwości pokryć dachowych, takich jak termoizolacyjność czy szczelność.