Kategorie

Projekty Domów

Projekty Domów. Chcemy zbudować piękny dom - szukamy pomysłu, natchnienia. Ile godzin zajmuje budowniczym swoich domów wybór odpowiedniego projektu? To przecież podjecie ważnej życiowej decyzji! Nie jesteśmy pewni czy zbiór ofert - "PROJEKTY DOMÓW" - pomoże w szybkim wyborze. To czego jesteśmy pewni, to fakt, że zgromadziliśmy dla Państwa w tym miejscu największą w polskojęzycznym internecie bazę związaną z hasłem - projekty domów. Zważywszy na zakres bazy, łatwo i szybko wybrać się "nie da", ale znajdziecie tu Państwo ogrom inspirującej informacji. "I jeszcze, żeby nie było", że Polacy są zaściankowi, proponujemy również projekty najlepszych architektów zagranicznych z Argentyny, Austrii , Australii , Belgii , Brazylii , Kanady , Chile , Chin , Niemiec , Danii , Hiszpanii , Finlandii ,  Francji , Wielkiej Brytanii , Hong Kongu , Indii , Irlandii , Włoch , Japonii , Korei , Kuwejtu , Meksyku , Norwegii , Filipin , Portugalii , Rosji , Singapuru , Szwecji , Tajlandii , Stanów Zjednoczonych i Wietnamu ,  jako miłą odmianę "polskiego standardu". Architekci i projektanci podlegają podobnie jak wszystkie środowiska profesjonalne pewnym modom i trendom. Odzwierciedlenie tego zjawiska znajdziecie w naszej zbiorze. Co kilka tygodni na łamach światowych i krajowych periodyków architektonicznych pojawiają się top listy ostatnich dzieł architektonicznych. Nieomalże wszystko to znajdziecie Państwo w poniższych linkach. Baza jest systematycznie aktualizowana. Miłego wybierania.
Zapraszamy - Zespół Materiały Budowlane Icmarket - Projekty Domów

Kraj Nazwa
POL 3XA
POL 81
PRT AVIOLA ARQUITETURA
USA BETTER HOMES AND GARDENS PLANS
ARG BHY ARQUITECTOS
USA CALLISON RTKL
GBR CAPITA
USA CHATHAM DESIGN GROUP
POL DELTAHAUS
POL DOM.PL
USA ESKEW DUMEZ RIPPLE
USA EYP
USA FAMILY HOUSE PLANS
USA FX COLLABORATIVE
POL GRADOMSKA ARCHITEKCI
BRA GUIMATTOS
USA GUY THORNTON DESIGN
AUS HAMES SHARLEY
AUS HASSELL STUDIO
USA HASTINGS ARCHITECTURE
AUS HBO+EMTB
SWE HEAD OFFICE SWECO
USA HOUSE PLANS AND MORE
FIN HUSHORNAN
CAN IBI GROUP
POL INICJATYWA PROJEKTOWA
CAN INSIDE OUT ARCHITECTURE
POL JK ARCHITEKCI
FIN KASTELLI
FIN KREIVITALO
USA LAKE FLATO ARCHITECTS
BRA LEONARDO SHIEH
POL LK & PROJEKT
GRC LOT
BRA MAREINES ARQUITETURA
DEU OKAL HAUS
USA PERKINS + WILL
PL PLAN HOUSE
FIN PLUSPUU
POL PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA ARCHITEKA
POL PRACOWNIA PROJEKTOWA AKCENT
POL PRACOWNIA PROJEKTOWA WYTWóRNIA
BRA RBF EMPREENDIMENTOS
USA SAUNDERS + WIANT ARCHITECTS
DEU SCHWABEN HAUS
DEU SCHWOERER HAUS
USA SOM
ITA SPAINI ARCHITETTI ASSOCIATI
POL SPÓŁDZIELCZY OŚRODEK BUDOWNICTWA INWESTPROJEKT
POL SZAROSZYK & RYCERSKI
FIN TEIJO TALOT
USA WILSON ASSOCIATES
USA WORTH GROUP ARCHITECTS & DESIGNERS
BRA YURI VITAL
USA ZERO ENERGY DESIGN

Projekty domów - garść inspiracji dla każdego

Jeśli szukają Państwo inspiracji do wykonania swojego własnego projektu domu, to świetnie trafiliście. W tym miejscu przygotowaliśmy dla obszerną bazą, w której znajdziecie wyjątkowe projekty. Domy dostępne na poniższej liście zostały zaprojektowane przez specjalistów z całego świata. Przedstawiamy propozycje architektów z krajów takich jak: Australia, Brazylia, Niemcy, Finlandia czy Stany Zjednoczone. Nie brakuje tu jednak prezentacji przygotowanych przez fachowców z naszego rodzimego rynku architektonicznego. Zachęcamy do sprawdzania naszej bazy w poszukiwaniu natchnienia.

Warto czerpać wzorce od najlepszych!

Projekt domu jest czymś, co warto odpowiednio przemyśleć i przeanalizować. W końcu to od niego zależy, jak wyglądać będzie Państwa przyszłe lokum. Dobry projekt powinien uwzględniać nie tylko odpowiednią prezencję domu, ale i jego funkcjonalność. Warto więc w miarę możliwości nawiązać współpracę z doświadczonym architektem, który będzie rozumiał Państwa potrzeby i wizję. Czasami ciężko jest jednak przenieść swoje oczekiwania na papier lub odpowiednio ubrać je w słowa. Właśnie dlatego dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z projektami przygotowanymi przez innych fachowców. W naszej bazie czeka na Państwa mnóstwo ciekawych rozwiązań. Dzięki przejrzystej liście dostępnej w naszym zbiorze można w szybki i wygodny sposób sprawdzić, na co zwrócili uwagę profesjonalni architekci z Polski i z zagranicy i wykorzystać ich pomysły podczas projektowania swojego własnego domu.

Szeroki wybór projektów domów

To, na co w szczególności staraliśmy się zwrócić uwagę, to szeroki wybór rozwiązań przygotowanych w naszej bazie. Dzięki temu każdy zainteresowany znajdzie u nas coś, co będzie przynajmniej częściowo pokrywać się z jego wizją. Interesują Państwa projekty domów parterowych? Na naszej liście znajdziecie wiele prac przygotowanych z myślą o osobach chcących zainwestować z niską zabudowę. A może Państwa przyszły dom będzie składał się z większej liczby kondygnacji? Pozycje wielopiętrowe również zostały tu uwzględnione.

Jak korzystać z naszej bazy projektów domów?

Nasz zbiór został stworzony w taki sposób, by dostęp do inspiracji był łatwy, szybki i wygodny. Po lewej stronie listy widoczna jest nazwa kraju, z którego wywodzą się architekci. Obok znajdują się hiperłącza, których kliknięcie przeniesie Państwa bezpośrednio do portfolio studia odpowiedzialnego za projekty domów. Na poszczególnych stronach dostępne są dziesiątki ciekawych projektów, w których każdy może znaleźć coś, co wykorzysta podczas pracy nad swoim własnym domem. Jak już wspominaliśmy, stawiamy na różnorodność projektów i świeże spojrzenie na kwestię budowy własnych czterech ścian. Dzięki temu mogą Państwo zaczerpnąć inspiracji od specjalistów działających w różnych zakątkach globu. Jeśli szukają Państwo z kolei projektów przygotowanych przez architektów z konkretnego kraju, można skorzystać z wygodnej wyszukiwarki dostępnej nad listą. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej bazy!