Kategorie

Sposoby płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń z działem finansowym naszej firmy.

Przedpłata na konto bankowe

Przedpłata na konto bankowe tradycyjnym przelewem na podstawie przesłanej faktury pro forma. Przystąpienie do realizacji zamówienia następuje po odnotowaniu wpływu pieniędzy na nasze konto bankowe.

Numery naszych kont bankowych:

  • Santander Bank Polska, nr konta: 19 1090 1072 0000 0001 3556 0382
  • Bank Spółdzielczy BS II O. w Bydgoszczy, nr konta: 52 9484 1192 2950 0950 1550 0002
  • IDEA BANK, nr konta: 63 1950 0001 2006 0591 4444 0002
  • Santander Bank Polska (wpłaty euro) 44 1090 1072 0000 0001 4719 8671

Karta płatnicza

Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart Visa, MasterCard, Maestro od MasterCard. Karty Visa i Mastercard codziennie towarzyszą Ci podczas zakupów. Niezależnie od tego, gdzie jesteś i co zamierzasz kupić, gwarantują bezpieczne i łatwe płatności. Wystarczy w odpowiednich polach wpisać: 16-cyfrowy numer karty, datę ważności karty, trzycyfrowy kod CVV2 z rewersu karty, niekiedy imię nazwisko i adres właściciela karty.

Przelewy24

System Przelewy24 umożliwia szybkie wykonanie przelewu online. Wystarczy wybrać jedną z proponowanych form płatności, które są dostępne w systemie, aby automatycznie zostać przekierowanym do witryny umożliwiającej wykonanie przelewu. System automatycznie uzupełnia za kupującego formularz płatności, przez co maksymalnie skraca czas wykonania transakcji. Przelewy24 to platforma, która współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi bankami.

PayPal

System PayPal umożliwia błyskawiczne wysyłanie płatności online za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej i innych źródeł.  Jedno kliknięcie przycisku umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności. Dzięki systemowi PayPal nie ma potrzeby każdorazowego wpisywania numeru karty kredytowej przy dokonywaniu zakupów. Dokonywanie płatności za zakupy lub wysyłanie pieniędzy do osób posiadających adres e-mail w jednym ze 203 krajów lub regionów jest bezpłatne.

Blik

BLIK to szybka i bezpieczna płatność mobilna. Dostępny jest w aplikacji mobilnej Alior Banku, Banku Millennium, Santander Bank Polska, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO Banku Polskiego, Getin Banku, a także T-Mobile Usługi Bankowe, BNP Paribas, Credit Agricole, Banku Pekao S.A. i Spółdzielczej Grupy Bankowej. Aby opłacić zamówienie za pośrednictwem BLIKa, należy skorzystać z 6-cyfrowego, jednorazowego kodu, wygenerowanego w aplikacji bankowości mobilnej, z której korzystasz. Dodatkowo, jako Klient potwierdzisz każdą transakcję w aplikacji, widząc takie jej parametry, jak kwota i nazwa punktu akceptacji. Z płatności za pośrednictwem BLIK możesz skorzystać będąc użytkownikiem smartfona i posiadaczem konta w banku, który obsługuje ten standard płatności.