Kategorie

Folie i membrany


filtruj / sortuj (pokaż)
Acoustic - folia akustoizolacyjna

1 120,94zł
1 138,01zł

Acoustic - folia akustoizolacyjna

Atlas - taśma butylowa

141,08zł
158,18zł

Atlas - taśma butylowa

Bauder - folie FPO Thermoplan T

1 984,30zł
2 345,92zł

Bauder - folie FPO Thermoplan T

Centerflex - taśma Big

102,46zł
141,27zł

Centerflex - taśma Big

Membrany budowlane pozwalają na zabezpieczenie konstrukcji ścienny i dachowych, dzięki czemu ciepłe powietrze i para wodna nie przedostają się do izolacji. Oprócz szerokiego wyboru membran w tej kategorii znajdziecie Państwo również folie w płynie i rolach, taśmy uszczelniające oraz specjalistyczne taśmy klejące.

Jak zapobiegać wilgoci w domu? Konkretne sposoby i produkty

Mając na uwadze troskę o stan domu, nie można pomijać kwestii ochrony przed zgubnym wpływem wilgoci. Niezbędne jest także zapobieganie skraplaniu się ciepłego powietrza na powierzchni dachu, ścian bądź sufitu. W sytuacji zaniedbania odpowiedniej izolacji istnieje ryzyko zawilgocenia powierzchni. Aby zapewnić swoim czterem kątom odpowiednie zabezpieczenie, warto zaopatrzyć się w pomoce, które będą spełniały wodochłonną funkcję. Do tej kategorii można zaliczyć membrany budowlane, folie w płynie oraz taśmy uszczelniające. Oferta jest bogata, należy jednak mieć świadomość, który przedmiot będzie odpowiadał potrzebom naszego domu. Szczelne i trwałe produkty znajdą Państwo wśród naszych propozycji, dzięki którym problem wilgoci stanie się przeszłością.

Membrana jako droga do suchego i bezpiecznego mieszkania

Balkony, tarasy czy też dachy nieustannie narażone są na wilgotnienie, osiadający kurz oraz negatywny wpływ wiatru. Środkiem, dzięki któremu można poradzić sobie z konsekwencjami wymienionych czynników, jest membrana budowlana. Wiele osób zawdzięcza temu produktowi spokojny sen w mieszkaniu wolnym od wilgoci. Jest to tanie, lekkie i przede wszystkim skuteczne rozwiązanie, które sprawia, że zwyczajna papa traci popularność. W tym przypadku ochrona mieszkania staje się kwestią łatwego w montażu produktu, który po nałożeniu na wybrany obszar, zapewnia kompleksową hydroizolację. Wytrzymałość i odporność na przesiąkanie są kolejnym plusem, jaki możemy przypisać dobrze dobranym membranom. Mamy szansę również wybrać produkt nie tylko chroniący przed deszczem, ale także taki, który da sobie radę z wodami gruntowymi.

Folie w płynie i rolach — profilaktyka i działanie w kwestii wilgoci

Nowoczesne i innowacyjne sposoby na zabezpieczenie pomieszczeń stają się wyborem wielu świadomych konsumentów. Jedną z tego typu rzeczy jest folia w płynie, czyli produkt na miarę dzisiejszych czasów. Dzięki temu rozwiązaniu, garaże i piwnice będą miały zapewnioną konieczną izolację. Produkt nadaje się także do fundamentów, dając gwarancję szczelności, nawet przy wilgotnych pomieszczeniach. Warto mieć na uwadze fakt, iż wysokiej jakości folie w płynie idealnie dopasują się do wszelkiego rodzaju powierzchni, takich jak beton, tynk czy marmur. Bezspoinowa powłoka użyta w naszym domu daje efekty, jakich oczekujemy od sprawnie działającego izolatora wilgoci.

Taśmy uszczelniające, czyli rozwiązanie powszechnego problemu

Łazienka to miejsce, które jest szczególnie narażone na działanie wilgoci. Kabina prysznicowa, umywalka, wanna - te wszystkie elementy są nieodłącznie związane z wodą, która wnika w powierzchnię pomieszczenia. Aby temu zaradzić, należy zaopatrzyć się w taśmę uszczelniającą, gdyż jest to produkt, który poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającym obszarem. Jego działanie obejmuje hydroizolację wewnątrz domu, sprawdzając się w pokojach, a także chroniąc miejsca narażone na deszcz czy też śnieg. W ten sposób teren, w którym funkcjonujemy, będzie suchy, przyjemny i zabezpieczony przed niepożądanym działaniem wilgoci.