Kategorie

Technika grzewcza


filtruj / sortuj (pokaż)
BeF - piec wolnostojący BeF Virgo 7

10 254,05zł
12 429,15zł

BeF - piec wolnostojący BeF Virgo 7

Technika grzewcza

Ogrzewanie budynku to jedna z podstawowych kwestii, brana pod uwagę w czasie jego projektowania. Nowoczesne metody ogrzewania wykorzystujące pompy ciepła powoli wypierają tradycyjne systemy kominowe jak kominki, piece na paliwo stałe i gazowe. Jednak te instalacje wciąż są popularne. Dlatego w Icmarket dbamy o to, by każdy projekt mógł być zrealizowany i dostarczamy technikę grzewczą do wszystkich potrzeb.

Czym jest technika grzewcza

Technika grzewcza to urządzenia i akcesoria wykorzystywane do ogrzewania budynku i podgrzewania wody. W ich skład wchodzą między innymi kotły, piece c.o., kominki, pompy ciepła, wymienniki ciepła, a także systemy ogrzewania podłogowego, kominy i systemy kominowe, grzejniki, osprzęt i paliwa. Kompletną ofertę tych artykułów znajdziesz w naszym sklepie.

Zróżnicowane techniki grzewcze

Projekt ogrzewania budynku powinien uwzględniać ogólne warunki zabudowy, jak i dostęp do poszczególnych mediów. Planowanie ogrzewania gazowego w lokalizacji, w której dostępność tego paliwa jest ograniczona, mija się z celem. Dlatego przed przystąpieniem do wyboru systemu, należy zrobić dokładną analizę możliwości. Zdarza się, że nawet tradycyjne, wykorzystywane od lat kotły czy piece w niektórych regionach kraju są już zabronione. Warto to sprawdzić przed ich zakupem.

W czasie projektowania ogrzewania należy przemyśleć także rozkład pomieszczeń i sposób ich użytkowania. Być może zamiast tradycyjnych grzejników ściennych, warto jest zastosować ogrzewanie podłogowe lub maty grzewcze. Dobrze jest rozważyć także niekonwencjonalne źródła energii jak pompy ciepła. Materiały do wszystkich tych typów instalacji odnajdziesz w naszym sklepie.

Urządzenia grzewcze na każdą budowę

W Icmarket znajdziesz urządzenia grzewcze zarówno do domów jednorodzinnych, jak i zdecydowanie większych inwestycji. Nawet jeśli planujesz budowę osiedla mieszkaniowego z własną kotłownią, to pełne wyposażenie znajdziesz w naszym markecie. Nie tylko ten podstawowy sprzęt jak kocioł, ale też osprzęt i akcesoria. Zadbaliśmy o to, byś mógł zrealizować z nami każdą inwestycję.

W kategorii techniki grzewczej w naszym sklepie, znajdziesz stałe urządzenia do ogrzewania pomieszczeń, jak i przenośne sprzęty typu nagrzewnice, które przydają się na budowach. Nie brakuje tu także kompletnych systemów kominowych, w tym kominów stalowych, do urządzeń na gaz, olej czy paliwa stałe. Ponadto oferujemy sterowniki do urządzeń grzewczych, a nawet systemy wentylacji. Zrób listę wszystkich rzeczy, jakie potrzebujesz i zamów je w Icmarket.