Kategorie

Materiały izolacyjne


filtruj / sortuj (pokaż)

Prawidłowo wykonana termoizolacja to przede wszystkim niższe koszty ogrzewania domu, fabryki, biura oraz prawidłowy mikroklimat we wszystkich pomieszczeniach. Najpopularniejsze materiały termoizolacyjne można podzielić na dwie zasadnicze kategorie: wełna mineralna oraz spieniony polistyren, czyli popularny styropian. Inne specjalistyczne materiały to kauczuk syntetyczny, polietylen spieniony, aerogel, PUR, PIR, szkło piankowe i inne. W ofercie posiadamy także materiały pozwalające na prawidłowy montaż termoizolacji oraz produkty pozwalające na wykonanie hydroizolacji i akustoizalocji.

Materiały izolacyjne wysokiej jakości

Termoizolacja to zbiór wszystkich działań budowlanych, które mają na celu odpowiednie ocieplenie budynku. Jest ona bardzo ważna, ponieważ ma olbrzymi wpływ na przyszłe koszty dotyczące ogrzewania oraz zapewnia optymalny poziom wentylacji. W jaki sposób zadbać o to, by ściany budowanej konstrukcji dobrze trzymały ciepło? Z pewnością należy zainwestować w odpowiednie materiały izolacyjne. Ich szeroki wybór czeka na Państwa w naszym sklepie. Znajdziecie u nas zarówno asortyment do wspomnianej termoizolacji, jak i do hydro- oraz akustoizolacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wysoka jakość i atrakcyjne ceny

W naszym sklepie czeka na Państwa szeroki wybór materiałów przygotowanych przez renomowanych producentów. Jeśli szukacie konkretnego produktu, to możecie skorzystać z wygodnych wyszukiwarek kategorii oraz producentów. Są one dostępne tuż nad ofertą. Nasza firma zajmuje się dystrybucją asortymentu wysokiej jakości, który zapewni Państwu satysfakcjonujące wyniki budowlane. Każdy materiał izolacyjny dostępny w naszej ofercie posiada odpowiedni atest, dzięki czemu można śmiało korzystać z niego na budowie. Warto zwrócić też uwagę na atrakcyjne ceny, którymi objęliśmy nasz asortyment. Ponadto możliwe jest dokonanie zakupu ratalnego oraz skorzystanie z opcji leasingu. Szczegóły oraz wszystkie pozostałe kluczowe informacje znajdą Państwo w opisie każdej oferowanej przez nas pozycji.

Materiały do termoizolacji

Nasza oferta została dla Państwa wygody podzielona na kilka podkategorii, dzięki którym łatwiej będzie znaleźć Wam pożądany produkt. Jeśli szukacie materiałów do termoizolacji, to znajdziecie u nas różnego rodzaju farby, granulaty, masy, moduły, płyty, piany, taśmy czy tkaniny. Stawiamy na szeroki wybór materiałów izolacyjnych różnego rodzaju. Oferujemy m.in. produkty akrylowe, betonowe, kauczukowe czy ceramiczne. Znajdziecie u nas również materiały izolacyjne wykonane z silikonu, szkła piankowego czy PVC. Bez problemu można u nas zaopatrzyć się więc w komplet asortymentu potrzebnego do wykonania profesjonalnej izolacji cieplnej budynku.

Materiały izolacyjne innego typu

Materiały izolacyjne w budownictwie służą jednak nie tylko do wykonania termoizolacji. Jeśli szukają Państwo produktów dedykowanych hydro- czy akustoizolacji, to w naszym sklepie znajdziecie wszystko, co będzie Wam potrzebne. Oferujemy szeroki wybór asortymentu, który pozwala zabezpieczyć ściany oraz dach budynku przed chłonięciem wilgoci i przepuszczaniem wody podczas opadów. Bez problemu zaopatrzycie się u nas również w materiały gwarantujące odpowiedni poziom wyciszenia wnętrza budynku. Przydadzą się one przede wszystkim na budowie konstrukcji stawianych w pobliżu dróg. Takie rozwiązanie jest konieczne również przy stawianiu fabryk i hal, w których pracować będzie głośny sprzęt. Dobrze wyizolowane ściany nie przepuszczają bowiem także dźwięków na zewnątrz. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W naszym sklepie czeka na Państwa szeroki wybór materiałów izolacyjnych różnego rodzaju. Wszystkie są dostępne w korzystnych cenach, a w przypadku bardziej zaawansowanej współpracy, z pewnością uda nam się jeszcze bardziej wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.