Kategorien

Picheta


filtern / sortieren (anzeigen)
Picheta - 2D-Paneelzaun Typ A2

1 376,98zł
1 499,99zł

Picheta - 2D-Paneelzaun Typ A2

Picheta - 2D-Paneelzaun Typ F.

1 835,98zł
1 999,98zł

Picheta - 2D-Paneelzaun Typ F.

Picheta - 2D-Paneelzaun Typ J.

1 835,98zł
1 999,98zł

Picheta - 2D-Paneelzaun Typ J.

Picheta - 2D-Paneelzaun Typ J1

1 835,98zł
1 999,98zł

Picheta - 2D-Paneelzaun Typ J1

Picheta - 2D-Paneelzaun Typ J3

1 835,98zł
1 999,98zł

Picheta - 2D-Paneelzaun Typ J3

Picheta — systemy ogrodzeniowe

Firma Picheta od 2011 roku zajmuje się produkcją paneli ogrodzeniowych wysokiej jakości. Rozbudowany zakład produkcyjny posiada aż dwie najpopularniejsze w Europie linii do produkcji paneli zgrzewanych typów 2D i 3D. W ofercie tego producenta znajdują się panele z drutu średnicy 4 i 5 mm oraz o oczkach 20×200 mm, występujące we wszystkich popularnych wielkościach od 103 do 203 cm.

Ogrodzenia panelowe Picheta

Wśród paneli ogrodzeniowych o różnych wymiarach, marka Picheta oferuje produktu wykonane z niemal każdego rodzaju siatki, w różnych kolorach. Ponadto oferuje takie produkty jak furtki i bramy w wersji przesuwnej i skrzydłowej o parametrach, dostosowanych do wielu potrzeb klientów.

Szeroki katalog produktów Picheta zawiera wiele serii, różniących się wzorem, kształtem i sposobem wykończenia. Znajdziesz tu nie tylko proste słupy i przęsła, ale też bardziej dekoracyjne, półokrągłe i proste z dekorem lub bez.

Panele marki Picheta malowane są poliestrowymi farbami proszkowymi, które tworzą odporną na działanie warunków atmosferycznych powłokę. To wyjątkowo trwałe przęsła, które dostępne są w wielu różnych kolorach. Najpopularniejsze, powszechnie dostępne kolory to grafit, czarny, zielony i brąz, jednak możesz je zamówić w jednym z kolorów całej palety RAL.

Picheta oferuje kompletne systemy ogrodzeniowe, nie tylko panele, bramy i furtki, ale także słupy, obejmy, maskownice i podmurówki. Dzięki temu nie musisz poszukiwać tych produktów w ofercie innych producentów. Wybierając komplet z konkretnej serii producenta, masz pewność, że artykuły będą do siebie pasować. Jednak tradycyjne ogrodzenia to nie wszystko.

Bramy przemysłowe i ogrodzenia palisadowe Picheta

Firma Picheta oferuje produkty, odpowiadające różnym potrzebom, dlatego w jej ofercie możesz znaleźć także panele 2D i 3D do ogrodzeń palisadowych, a także duże bramy do obiektów przemysłowych. Zarówno te rozwierne, jak i przesuwne, zautomatyzowane lub nie. Dlatego systemy ogrodzeniowe tej marki to produkty zarówno dla domu, jak i różnych terenów inwestycyjnych, działek z halami magazynowymi czy zakładami produkcyjnymi.

Picheta – ogrodzenia o wysokiej jakości

Nie tylko budowa przęseł i sposób ich wykończenia farbami proszkowymi zasługuje na uwagę, chociaż malowanie nimi i ocynkowanie to doskonałe zabezpieczenia antykorozyjne. Cechy te mają także słupy i obejmy. Wykonane we wzorowy sposób, z trwałego drutu przęsła, słupy o profilu zamkniętym, obejmy z mocnych płaskowników i podmurówki z solidnego betonu stanowią elementy kompletnych systemów ogrodzeniowych, które wytrzymają wiele lat.