Kategorien

Tatarek


filtern / sortieren (anzeigen)

Tatarek producent automatyki i zasilaczy

Tatarek to polska firma, która pojawiła się na rynku w końcówce lat 90-tych XX wieku. Zajmuje się produkcją wszelkich akcesoriów do instalacji grzewczych, czujników temperatury, dwutlenku węgla, a także różnych akcesoriów sterujących miedzy innymi do kominków elektrycznych.

Obecnie coraz częściej w naszych domach pojawiają się kominki elektryczne nie tylko jako element wystroju wnętrza, ale także jako dodatkowe źródło ciepła, do którego nie trzeba klasycznie dorzucać drewna co kilka godzin. Wystarczy tylko ustawić kilka parametrów na wyświetlaczu i można cieszyć się ciepłem przez cały dzień. Warto zatem zainwestować w odpowiedni system sterowania takim kominkiem, żeby możliwie najbardziej poprawić swój komfort życia.

Kolejnym ważnym elementem, który coraz częściej pojawia się w naszych domach jest czujnik dwutlenku węgla, który niejednokrotnie nazywany jest „cichym zabójcą”. Dwutlenku węgla ani nie czuć, ani nie widać, dlatego tak ważna jest możliwość jego wczesnego wykrycia i szybkiej reakcji. Warto zatem przemyśleć jego instalację w naszych domach, aby móc spać spokojnie.

Następnym elementem oferowanym przez firmę Tatarek, który bardzo przydaje się w codziennym życiu jest czujnik temperatury powietrza. Taki czujnik, można wystawić za okno i w połączeniu z wyświetlaczem znajdującym się wewnątrz pomieszczenia, wiemy w każdej chwili jaka temperatura obecnie panuje na dworze. Dzięki czemu ułatwia to podejmowanie naszych zwyczajnych decyzji, takich jak w co się ubrać, albo czy będzie trzeba skrobać szyby w samochodzie z rana.

Jeśli mowa o czujniku to występuje on w różnorakiej postaci – może być to czujnik wyżej wspomnianej temperatury powietrza, jednak obecnie na rynku są setki jak nie tysiące różnych innych czujników, jak na przykład czujnik temperatury powietrza, czujnik temperatury spalin, czy czujnik drzwiczek paleniska. Firma Tatarek oferuje szeroki wybór najróżniejszych czujników ułatwiających codzienne funkcjonowanie.

Tatarek to jednak nie tylko czujniki i systemy sterowania, choć tych posiadają naprawdę dużo i na pewno nie trudno znaleźć coś odpowiedniego dla swoich potrzeb. W swojej ofercie posiadają także wiele elementów automatyki grzewczej, takich jak: akumulatory, siłowniki, zestawy montażowe, czy elementy bardziej wizualne jak ramki osłonowe dla sterowników, puszki natynkowe lub podtynkowe dla sterowników i wiele innych.

Szeroka gama urządzeń, elementów i akcesoriów montażowych, jaka proponuje nam firma Tatarek, pokazuje, że warto zainteresować się i przejrzeć jej ofertę. Warto pod uwagę wziąć również fakt, że firma istnieje na rynku już ponad 30 lat, a co za tym idzie z biegiem lat musiała się rozwijać, pracownicy musieli poznawać coraz to nowsze technologie i przestawiać na coraz to większą automatykę, jaka była wprowadzana z roku na rok, a jednocześnie wciąż bazując na tym czego nauczyli się na początku istnienia Tatarka. Zatem ich wiedza jest zapewne dużo obszerniejsza niż firm, które weszły na rynek w ostatnich latach i bazują tylko na tym co mamy obecnie.