Vg Orth - MultiGips Casonic Glatt&Full Innenspachtel szpachla gipsowa

Vg Orth - MultiGips Casonic Glatt&Full Innenspachtel szpachla gipsowa

Hersteller: Vg Orth

Kategorie: VG ORTH - Bauchemie

Produkt #: 22659

Bestellen Sie bitte ein Vielfaches von: 40 In den Warenkorb
Listenpreises
Nettostückpreis
1,30zł
für kg
Rabatt Preis
Nettostückpreis
1,25zł
für kg
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
25.00 kg
Einheit
Handel
25.00 kg
Gesamtpreis
Nettolistenpreis
32,50zł
für 25.00 kg
Gesamtpreis
Netto-Sonderpreis
31,25zł
für 25.00 kg
Listenpreises
Bruttostückpreis
1,60zł
für kg
Rabatt Preis
Bruttostückpreis
1,54zł
für kg
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
25.00 kg
Einheit
Handel
25.00 kg
Gesamtpreis
Bruttolistenpreis
39,98zł
für 25.00 kg
Gesamtpreis
Brutto Rabatt Preis
38,44zł
für 25.00 kg

Produktbeschreibung

Szpachla gipsowa VG-ORTH jest plastyczną i łatwą w obróbce sucha mieszanką. Zalety: uniwersalne zastosowanie do szpachlowania i wypełniania.

Zastosowanie

Do szpachlowania wewnątrz pomieszczeń, ścian i stropów, na podłożach betonowych, tynkach, do wypełnienia połączeń, rys, dziur, nacięć, szpachlowania powierzchni płyt gipsowych VG-ORTH. Nie stosować na szkle, tworzywach sztucznych, drewnie, metalach.

Przygotowanie materiału   

Podłoże powinno być stabilne, czyste, suche, niezamarznięte, wolne od zabrudzeń i resztek farb. Podłoża bardzo chłonne, niechłonne i pylące należy zagruntować odpowiednimi środkami:

  • gładkie podłoża betonowe: środkiem MultiGips BETONKONTAKT
  • chłonne podłoża (np. gazobetonowe): środkiem MultiGips GRUNDIERMITTEL
  • podłoża osypliwe lub pylące (np. stare tynki cementowo-wapienne): środkiem głęboko penetrującym np. MultiGips TIEFENGRUND
  • elementy stalowe: zabezpieczyć przed korozją.

Przygotowanie zaprawy   

Do wiaderka należy wlać czystą wodę w ilości umożliwiającej zużycie materiału przed upływem czasu wiązania. Materiał należy wsypywać do wody za pomocą kielni sztukatorskiej lub ręcznie, rozsypując go między palcami. Po wsypaniu każdej partii odczekać, aż spoiwo zatopi się całkowicie. Wsypywanie należy przerwać, gdy ponad warstwą zatopionego materiału utworzy się warstwa wody o grubości 1mm. Proporcja 1(woda) : 1,4(szpachla). Odczekać 5 minut aby środki opóźniające czas wiązania rozpuściły się w wodzie w sposób niewymuszony. Zawartość pojemnika wymieszać za pomocą kielni sztukatorskiej. Czas mieszania nie powinien być dłuższy niż 1 minuta. Do wypełniania pęknięć, dziur, połączeń przygotować bardziej zagęszczoną konsystencję niż do gładzenia powierzchni.

Uwaga

Nieprzestrzeganie powyższych warunków, a w szczególności mieszanie mechaniczne, stosowanie brudnych naczyń i narzędzi, dosypywanie zaprawy do wymieszanej masy, mieszanie z innymi materiałami skraca znacznie czas wiązania. Nie wykonywać robót przy temperaturze powietrza w pomieszczeniu poniżej 5°C oraz w przypadku, gdy podłoże jest przemarznięte.

Obróbka

Szpachlę równomiernie nałożyć i wyrównać na ścianie w kierunku od dołu ku górze, zaś na suficie od okna w głąb pomieszczenia. Unikać bezpośredniego nasłonecznienia i przeciągów. Zapewnić właściwe wietrzenie pomieszczeń. Narzędzia oraz naczynia umyć wodą bezpośrednio po użyciu. Całkowita grubość szpachli nie powinna być większa niż 3 mm. Szlifowanie i prace malarskie wykonywać po całkowitym wysuszeniu.

Uwaga! Przy zakupie poniżej 24 t (dostawa całopojazdowa) cena ustalana i ndywidualnie. Paleta KN-WO 29.50 zł/szt. z możliwością zwrotu, paleta jednorazowa 5.00 zł/szt.


Technische Daten

Betrag in Kästchen:
25 kg
brandklasse - brandverhalten:
A1
Dichte.:
2,7 g/cm³
Dicke:
max 3 mm
kg pro Palette:
1000 kg
Leistung:
1,4 l/kg
Mindesttemperatur von:
+ 5 °C
stückzahl pro palette:
40 Stück
Verarbeitungszeit:
50 min.
Verschleiß:
0,9 kg/m²

Zubehör

Informationsquelle Bilder, Videos, Dokumente und Produktbeschreibungen stammen aus dem Web - Vg Orth