Tegola - Membrana Tefond Plus !

Tegola - Membrana Tefond Plus !

Hersteller: Tegola

Kategorie: TEGOLA - Dachpappe, Dachschindeln, XPS

Produkt #: 22682

Bestellen Sie bitte ein Vielfaches von: 1 In den Warenkorb
Listenpreises
Nettostückpreis
16,48zł
für m²
Rabatt Preis
Nettostückpreis
13,51zł
für m²
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
48.00
Einheit
Handel
48.00
Gesamtpreis
Nettolistenpreis
791,04zł
für 48.00
Gesamtpreis
Netto-Sonderpreis
648,48zł
für 48.00
Listenpreises
Bruttostückpreis
20,27
für m²
Rabatt Preis
Bruttostückpreis
16,62
für m²
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
48.00
Einheit
Handel
48.00
Gesamtpreis
Bruttolistenpreis
972,98zł
für 48.00
Gesamtpreis
Brutto Rabatt Preis
797,63zł
für 48.00

Produktbeschreibung

Tefond Drain Plus - drenaż i wodoszczelność, membrana 650g - paski kleju bitumicznego i geowóknina polipropylenowa 100 g/m2.

Tefond Drain Plus jest wytłaczaną membraną z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) z systemem mechanicznego łączenia brzegów, dwiema uszczelkami elastomerobitumicznymi oraz geotkaniną polipropylenową.

Ogrody dachowe

Bezpieczeństwo budowanego obiektu jest jego najważniejszą zaletą. Tefond Drain Plus (Tefond Plus w połączeniu z geotkaniną polipropylenową) z tego punktu widzenia dysponuje wieloma wymaganymi cechami: odpornością na czynniki chemiczne i biologiczne, wytrzymałośćią mechaniczną. Wszystko zawarte w jednym wyrobie. Warstwy wodoodporne i izolacja termiczna są całkowicie zabezpieczone przed szkodami powodowanymi przez rośliność. TEFOND DRAIN PLUS kładzie się bezpośrednio na tych warstwachbez żadnych mocowań mechanicznych; w ten sposób izolacja wodoodporna jest kompleksowo zabezpieczona. Ponad to, sam TEFOND DRAIN PLUS stanowi kolejną warstwę wodoodporną.

Ściany oporowe

Tefond Drain Plus chroni ścianę oporową przed wodą i zabezpiecza przed wrastaniem korzeni roślin oraz przed korozją powodowaną przez związki chemiczne obecne w wodzie, jak siarczany i chlorki; zapewnia odprowadzenie wody zbierającej się na ścianie nie tylko dzięki materiałowi uszczelniającemu, lecz także przez komorę powietrzną powstalą między podwójnie nałożoną i uszczelnioną membranę polietylenową i geotkaninę polipropylenową. Ani ziemia ani gruz nie mogą zablokować tego układu. Woda zbiera się w rurze z mikroperforacjami, która odprowadza ją do zbiorników.

Tunele

Wilgoć z ziemii filtrowana jest przez geotkaninę polipropylenową i pop membranie wodoodpornej TEFOND DRAIN PLUS przepływa do rur odwadniających. Stosując TEFOND DRAIN PLUS otrzymujemy trwałą izolację wodoszczelną z warstwą drenażową.


Technische Daten

Abmessungen [m]:
2,4 x 20 m
Anzahl der Rollen pro Palette:
6 Stück
bereich:
48 m²