Pruszyński - blacha trapezowa

Pruszyński - blacha trapezowa

manufacturer: Pruszyński

Category: PRUSZYŃSKI - roof tiles, panels

product #: 28673

Order multiples of: 1 Add to cart
price-list
net unit price
21,98zł
for m.
discount price
net unit price
19,11zł
for m.
minimum trading quantity
the amount of product
1.00 m.
unit
trading
1.00 m.
total price
net list price
21,98zł
for 1.00 m.
total price
discounted net price
19,11zł
for 1.00 m.
price-list
gross unit price
27,04zł
for m.
discount price
gross unit price
23,51zł
for m.
minimum trading quantity
the amount of product
1.00 m.
unit
trading
1.00 m.
total price
gross list price
27,04zł
for 1.00 m.
total price
gross discount price
23,51zł
for 1.00 m.

Product description

Blachy trapezowe to ekonomiczny materiał do krycia dachów i elewacji. Szeroki wybór profili – od wysokości 6 mm do 160 mm – oraz rodzajów blachy (ocynkowane, powlekane) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym.
Blachę trapezową o niskim profilu można stosować do krycia powierzchni elewacyjnych (T6 - T60) i dachowych (T14 - T60) domów jednorodzinnych, garaży oraz małych obiektów handlowych. Natomiast wyższe profile, z uwagi na swoją wytrzymałość, znajdują zastosowanie na dachach o dużych rozpiętościach i w konstrukcjach nośnych. Najwyższe z profili (T50 – T160) wykorzystywane są przy budowie dużych obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych. Te najwyższe (T135 – T160) stosuje się w konstrukcjach nośnych, o znacznych rozpiętościach (dachy płaskie izolowane o dużych powierzchniach) i do wykonywania stropów.

Blachy trapezowe charakteryzują się wytrzymałością, sztywnością konstrukcji i ekonomicznością zastosowania.

Zastosowanie:

  • krycie dachów
  • krycie elewacji
  • jako element konstrukcji

Blachy trapezowe produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej, alucynkowej i powlekanej lub aluminiowej powlekanej (blachy w grubościach od 0,50 do 1,50 mm). W celu poprawienia właściwości akustycznych obiektu, w którym stosowane są profil trapezowe możliwe jest ich perforacja. W załączonych przekrojach pokazane są propozycje perforacji dla danego profilu. Blachy trapezowe produkowane są zgodnie z normą PN-EN 14782:2008 i znakowane znakiem CE.

Kolory blach są dostępne w załączniku Pruszyński - kolory

Firma PRUSZYŃSKI gwarantuje każdorazowo realizację poszczególnego zamówienia w jednakowym kolorze (odcieniu). Z uwagi na skomplikowanie procesów powlekania możliwe jest jednak występowanie różnic w odcieniach pomiędzy poszczególnymi dostawami. Odpowiedzialność za kolor w związku z tym ograniczona jest jedynie do jednej dostawy. W związku z powyższym w przypadku domawiania blach do konkretnej partii bardzo prosimy o zaznaczenie na zamówieniu lub poinformowanie Handlowca, iż jest to kontynuacja zlecenia oraz dostarczenia próbki kolorystycznej.


Attachments

source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Pruszyński