ProDeck - legar

ProDeck - legar

manufacturer: ProDeck

Category: PRO DECK - composite systems

product #: 27051

Order multiples of: 1 Add to cart
price-list
net unit price
discount price
net unit price
14,36zł
for m.
minimum trading quantity
the amount of product
1.00 m.
unit
trading
1.00 m.
total price
net list price
0,00zł
for 1.00 m.
total price
discounted net price
14,36zł
for 1.00 m.
price-list
gross unit price
discount price
gross unit price
17,66zł
for m.
minimum trading quantity
the amount of product
1.00 m.
unit
trading
1.00 m.
total price
gross list price
0,00zł
for 1.00 m.
total price
gross discount price
17,66zł
for 1.00 m.

Product description

System desek kompozytowych (kompozyt - naturalne drewno zabezpieczone polimerem) ProDeck składa się z legarów, desek, listw wykończeniowych i klipsów łączących. Zaletą systemu jest brak konieczności konserwacji i impregnowania. Poprzez barwienie kompozytu na etapie produkcji, nie ma konieczności malowania desek. Dodatkowo barwienie desek obejmuje całą objętość tworzywa a co za tym idzie nie ma ryzyka odprysków i efektu łuszczenia się nakładanych na siebie kolejnych warstw farby. Powierzchniowe szczotkowanie desek ma za zadanie zagwarantowanie powierzchni antypoślizgowej. System kompozytowy jest odporny na działanie mrozu. Nie ma w nim łączeń klejonych ani fug, które mogłyby zostać uszkodzone przez działanie wody i niskich temperatur.

Rodzaje legarów

  • Standardowy - poprzez pogrubienie ścianek legara, uzyskano większą wytrzymałość oraz mniejszą elastyczność a dodatkowe pogrubienie w miejscu montażu śruby dodatkowo wzmacnia połączenie klipsów montażowych z legarem, niwelując efekt "przekręcania" śruby przy montażu. Waga 1 mb - 0,85 kg.
  • Niski - obniża wysokość systemu z 68 mm do 50 mm, umożliwiając montaż na balkonach i tarasach, gdzie przestrzeń od podłoża do progu drzwi uniemożliwiała do tej pory zastosowanie systemu desek kompozytowych ProDeck. Dodatkowy rowek wzdłużny ułatwia prawidłowe umiejscowienie śrub przy montażu. Waga 1 mb - 0,85 kg.
  • Wzmocniony - umożliwia montaż systemu tarasowego na konstrukcjach podwieszanych (ruszt aluminiowy, stalowy lub drewniany). W przypadku zastosowania wzmocnionego legara, dla zachowania optymalnej sprężystości tarasu, punkty podparcia muszą być rozmieszczone maksymalnie co 50 cm. Waga 1 mb - 1,38 kg.

Uwaga

Prosimy o podanie koloru i wzoru ryflowania w komentarzu do zamówienia.


Technical data

material:
kompozyt
type:
legar
dimensions:
4,8 x 3,8 x 240 / 400 cm
weight:
0,85 kg

Attachments

source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - ProDeck