Kategorie

Producenci


filtruj / sortuj (pokaż)
Brak produktów spełniających kryteria.

Revo System – posadzki epoksydowe

Revo System to polski producent żywic, oferujący szereg produktów dla budownictwa, opartych na ich składzie. Firma powstała w 1992 roku wprowadzając na rynek system Poltrade, który był pionierskim wówczas rozwiązaniem dla posadzek z żywicy, ale działała jedynie jako wykonawca tego typu nawierzchni. Kilka lat później w 1996, w odpowiedzi na potrzeby klientów Revo System zaproponował własne systemy żywiczne pod marką Floorpol, uruchamiając ich produkcję.

Przez kolejne lata Revo System tworzył produkty na bazie żywic, które znalazły swoje zastosowanie także w budownictwie drogowym i architekturze miejskiej. Dzisiaj wraz z chęcią do ciągłego rozwoju, firma tworzy rozwiązania, wpływające na zrównoważony rozwój miast, związany z aspektami ekologicznymi i ekonomicznymi.

Systemy posadzkowe Revo System Floorpol

Systemy Floorpol to posadzki z żywic epoksydowych, które stanowią finalną nawierzchnię użytkową. Stworzone z myślą o zabezpieczeniu betonowych powierzchni, stały się doceniane także przez użytkowników indywidualnych i coraz chętniej sięgają po nie mieszkańcy nowoczesnych domów i mieszkań, urządzonych w loftowym stylu. Chociaż ich głównym przeznaczeniem są obiekty w wielu gałęziach przemysłu. Posadzki żywiczne nie zawierają bowiem żadnych rozpuszczalników i są bardzo higieniczne, a przy tym trwałe.

Nawierzchnie wykonane z żywicy epoksydowej znoszą duże obciążenia mechaniczne i termiczne, zapewniają łatwe utrzymanie czystości, a poza tym oferują atrakcyjne wykończenie. Ich higieniczne walory zostały docenione także przez PZH. Dzięki temu znajdują swoje zastosowanie w wielu budynkach użyteczności publicznej.

Katalog Revo System Floorpol zawiera produkty o różnych właściwościach. Dobierając optymalny system, możesz zdecydować się na posadzkę przeznaczoną do dużego, średniego i lekkiego obciążenia. Zarówno tę przeznaczoną do wewnątrz, jak i na zewnątrz, na przykład na parkingi. Wybrane systemy doskonale chronią podłoże przed pyłem, wsiąkaniem wody, a nawet soli drogowej i różnych oleistych substancji. Ponadto dostępne są w bogatej kolorystyce, dlatego dają wiele możliwości aranżacyjnych. Jednak Revo System to nie tylko posadzki.

Rozwiązania Revo System dla budownictwa drogowego

Przez lata Revo System doskonalił technologie produkcji i ulepszania żywic, tworząc nowe rozwiązania dla budownictwa. W ten sposób powstały systemy, których używa się także w drogownictwie i architekturze miejskiej. Między innymi mineralno-epoksydowe nawierzchnie wodoprzepuszczalne, spoiny do nawierzchni z kostki brukowej, klinkieru i płyt z kamienia, powłoki do pokrywania nawierzchni asfaltowych, czy masy naprawcze do galanterii betonowej. Ich produkty wzmacniają różne miejskie konstrukcje, drogi, chodniki i elewacje.

Revo System w Icmarket

W Icmarket znajdziesz systemy posadzek epoksydowych Floorpol, które z powodzeniem zastosujesz na różnych nawierzchniach betonowych w budynkach przemysłowych, użyteczności publicznej, jak i w budynkach mieszkaniowych, a jeśli nie możesz znaleźć jakiegoś produktu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.