Paroc - płyta ROS 70

Paroc - płyta ROS 70

Hersteller: Paroc

Kategorie: PAROC - wełny mineralne

Produkt #: 27403

Bestellen Sie bitte ein Vielfaches von: 1 In den Warenkorb
Listenpreises
Nettostückpreis
18,01zł
für
Rabatt Preis
Nettostückpreis
17,11zł
für
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
64.80
Einheit
Handel
64.80
Gesamtpreis
Nettolistenpreis
1 167,05zł
für 64.80
Gesamtpreis
Netto-Sonderpreis
1 108,73zł
für 64.80
Listenpreises
Bruttostückpreis
22,15zł
für
Rabatt Preis
Bruttostückpreis
21,05zł
für
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
64.80
Einheit
Handel
64.80
Gesamtpreis
Bruttolistenpreis
1 435,47zł
für 64.80
Gesamtpreis
Brutto Rabatt Preis
1 363,74zł
für 64.80

Produktbeschreibung

Płyta dachowa PAROC ROS 70 to niepalna izolacja z wełny kamiennej zastosowana jako nośna izolacja termiczna istniejących i nowych dachów płaskich. Dachowa płyta izolacyjna została tak opracowana aby zapewnić trwałe, twarde i ognioodporne podłoże dla sztywnych, górnych warstw izolacji, jak również izolacji warstwy nośnej w miejscach remontów. Odpowiednia płyta dachowa jest dobierana w oparciu o właściwości mechaniczne produktu oraz przewodnictwo cieplne.

Sztywna, ogniochronna płyta z wełny kamiennej o wysokich właściwościach izolacyjności cieplnej, stosowana w izolacyjnym układzie jedno- lub dwuwarstwowym dachu płaskiego.

Zastosowanie

Niepalna, płyta z wełny kamiennej do izolacji cieplnej, ogniowej i akustycznej dachów płaskich o małym nachyleniu i dużych obciążeniach eksploatacyjnych. Stosowana jednowarstwowo lub w układzie dwuwarstwowym (może być jako płyta spodnia lub wierzchnia) w izolacji betonowych, blaszanych lub drewnianych stropodachów niewentylowanych. Nadaje się do bezpośredniego mocowania na niej różnego rodzaju powłok dachowych.

Wytrzymałość

  • Niezmienność reakcji na ogień przy działaniu ciepła, czynników klimatycznych oraz czasu użytkowania: Właściwości ogniowe wełny mineralnej nie pogarszają się z upływem czasu. Klasyfikacja Europejska produktów jest związana z zawartością organicznego lepiszcza, która nie zwiększa się z upływem czasu.
  • Niezmienność oporu cieplnego przy działaniu ciepła, czynników klimatycznych oraz czasu użytkowania: Przewodność cieplna produktów z wełny mineralnej jest niezmienna w czasie, lata doświadczeń wykazały, że włókna strukturalne są stabilne a w porach wyrobu nie znajdują się inne gazy oprócz powietrza atmosferycznego

Technische Daten

brandklasse - brandverhalten:
A1
breite:
1200 mm
Länge:
1800 mm
Nennwert der Wärmeleitfähigkeit λ:
0,039 W/mK
Wasseraufnahme:
< 1 kg/m2
Anzahl der Kubikmeter pro Palette:
64,80 m²
dicke:
40 mm

Zubehör

Informationsquelle Bilder, Videos, Dokumente und Produktbeschreibungen stammen aus dem Web - Paroc