Izolacja Jarocin - papa wierzchnia Jarplast Forte PYE PV200 S52

Izolacja Jarocin - papa wierzchnia Jarplast Forte PYE PV200 S52

manufacturer: Izolacja Jarocin

Category: IZOLACJA JAROCIN - roofing, building chemistry

product #: 13927

Order multiples of: 1 Add to cart
price-list
net unit price
15,70zł
for item
discount price
net unit price
13,41zł
for item
minimum trading quantity
the amount of product
5.00 item
unit
trading
5.00 item
total price
net list price
78,50zł
for 5.00 item
total price
discounted net price
67,05zł
for 5.00 item
price-list
gross unit price
19,31zł
for item
discount price
gross unit price
16,49zł
for item
minimum trading quantity
the amount of product
5.00 item
unit
trading
5.00 item
total price
gross list price
96,56zł
for 5.00 item
total price
gross discount price
82,47zł
for 5.00 item

Product description

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST FORTE PYE PV200 S52 jest produkowana z wysokiej jakości asfaltów modyfikowanych elastomerami SBS. Osnowę stanowi włóknina poliestrowa o wysokiej elastyczności i wytrzymałości na rozerwanie. Powierzchnia zewnętrzna pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną, spodnia strona wstęgi papy jest zabezpieczona łatwo topliwą folią z tworzywa sztucznego. Wzdłuż jednego brzegu wstęgi znajduje się zakładka zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego

Przeznaczenie

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST FORTE jest przeznaczona do wykonywania izolacji wodochronnych, w szczególności jako warstwa wierzchnia w wielowarstwowych pokryciach dachowych, podczas wykonywania nowych i renowacji starych pokryć.

Papy JARPLAST FORTE ze względu na wysoką elastyczność są polecane do stosowania na dachach obiektów o dużych powierzchniach np. halach fabrycznych, blokach mieszkalnych, marketach itp., dachach ocieplanych lub wykonywanych bez ocieplenia oraz wszędzie tam, gdzie dachy ulegają znacznym odkształceniom, ruchom konstrukcyjnym i drganiom.

Papy JARPLAST FORTE można stosować również do wykonywania izolacji przeciwwodnych i przeciwwilgociowych budynków i budowli, m. in. izolacji pionowych i poziomych fundamentów, izolacji posadzek pod wylewki betonowe, izolacji na deskowaniu pełnym dachów stromych, pokrytych dachówką lub blachą, jak również do wykonywania obróbek dachowych.

W przypadku wykonywania pokrycia wielowarstwowego z wykorzystaniem papy podkładowej na osnowie z welonu z włókien szklanych, wymagane jest wykonanie warstwy nawierzchniowej za pomocą papy na innej osnowie np. z papy JARPLAST FORTE.

Papa JARPLAST FORTE PYE PV200 S50 jest jednym z elementów warstwowego przekrycia dachowego, które zostało sklasyfikowane w zakresie oddziaływania ognia zewnętrznego w klasie BROOF(t1), jako nierozprzestrzeniające ognia.

Przechowywanie

Rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chroniących papę przed zawilgoceniem, działaniem promieni słonecznych, z dala od grzejników. Rolki należy składować w pozycji stojącej w jednej warstwie.

Transport

Rolki papy należy przewozić krytymi środkami transportu, ładowane w jednej warstwie, w pozycji stojącej, zabezpieczone przed przewróceniem się i uszkodzeniem. Rolki papy należy układać tak, aby uniemożliwić przemieszczanie się podczas jazdy. Rolki papy mogą być przewożone w kontenerach lub na paletach.


Technical data

amount m2 per roll:
5 m²
fire classification - reaction to fire:
E
length:
5 m
number of rolls per pallet:
24 item
size:
5,2 mm
width:
1 m

Attachments

source of information pictures, videos, documents and product descriptions come from the web - Izolacja Jarocin