Izolacja Jarocin - papa wierzchnia Jarplast Forte PYE PV200 S52

Izolacja Jarocin - papa wierzchnia Jarplast Forte PYE PV200 S52

Hersteller: Izolacja Jarocin

Kategorie: IZOLACJA JAROCIN - Bitumenpappe, Bauchemie

Produkt #: 13927

Bestellen Sie bitte ein Vielfaches von: 1 In den Warenkorb
Listenpreises
Nettostückpreis
18,97zł
für Stück
Rabatt Preis
Nettostückpreis
13,94zł
für Stück
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
5.00 Stück
Einheit
Handel
5.00 Stück
Gesamtpreis
Nettolistenpreis
94,85zł
für 5.00 Stück
Gesamtpreis
Netto-Sonderpreis
69,70zł
für 5.00 Stück
Listenpreises
Bruttostückpreis
23,33
für Stück
Rabatt Preis
Bruttostückpreis
17,15
für Stück
Der Mindestbetrag für den Handel
die Menge des Produkt
5.00 Stück
Einheit
Handel
5.00 Stück
Gesamtpreis
Bruttolistenpreis
116,67zł
für 5.00 Stück
Gesamtpreis
Brutto Rabatt Preis
85,73zł
für 5.00 Stück

Produktbeschreibung

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST FORTE PYE PV200 S52 jest produkowana z wysokiej jakości asfaltów modyfikowanych elastomerami SBS. Osnowę stanowi włóknina poliestrowa o wysokiej elastyczności i wytrzymałości na rozerwanie. Powierzchnia zewnętrzna pokryta jest gruboziarnistą posypką mineralną, spodnia strona wstęgi papy jest zabezpieczona łatwo topliwą folią z tworzywa sztucznego. Wzdłuż jednego brzegu wstęgi znajduje się zakładka zabezpieczona folią z tworzywa sztucznego

Przeznaczenie

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARPLAST FORTE jest przeznaczona do wykonywania izolacji wodochronnych, w szczególności jako warstwa wierzchnia w wielowarstwowych pokryciach dachowych, podczas wykonywania nowych i renowacji starych pokryć.

Papy JARPLAST FORTE ze względu na wysoką elastyczność są polecane do stosowania na dachach obiektów o dużych powierzchniach np. halach fabrycznych, blokach mieszkalnych, marketach itp., dachach ocieplanych lub wykonywanych bez ocieplenia oraz wszędzie tam, gdzie dachy ulegają znacznym odkształceniom, ruchom konstrukcyjnym i drganiom.

Papy JARPLAST FORTE można stosować również do wykonywania izolacji przeciwwodnych i przeciwwilgociowych budynków i budowli, m. in. izolacji pionowych i poziomych fundamentów, izolacji posadzek pod wylewki betonowe, izolacji na deskowaniu pełnym dachów stromych, pokrytych dachówką lub blachą, jak również do wykonywania obróbek dachowych.

W przypadku wykonywania pokrycia wielowarstwowego z wykorzystaniem papy podkładowej na osnowie z welonu z włókien szklanych, wymagane jest wykonanie warstwy nawierzchniowej za pomocą papy na innej osnowie np. z papy JARPLAST FORTE.

Papa JARPLAST FORTE PYE PV200 S50 jest jednym z elementów warstwowego przekrycia dachowego, które zostało sklasyfikowane w zakresie oddziaływania ognia zewnętrznego w klasie BROOF(t1), jako nierozprzestrzeniające ognia.

Przechowywanie

Rolki papy należy przechowywać w pomieszczeniach krytych, chroniących papę przed zawilgoceniem, działaniem promieni słonecznych, z dala od grzejników. Rolki należy składować w pozycji stojącej w jednej warstwie.

Transport

Rolki papy należy przewozić krytymi środkami transportu, ładowane w jednej warstwie, w pozycji stojącej, zabezpieczone przed przewróceniem się i uszkodzeniem. Rolki papy należy układać tak, aby uniemożliwić przemieszczanie się podczas jazdy. Rolki papy mogą być przewożone w kontenerach lub na paletach.


Technische Daten

Anzahl der Rollen pro Palette:
24 Stück
brandklasse - brandverhalten:
E
Breite:
1 m
dicke:
5,2 mm
Länge:
5 m
Menge m² pro Rolle:
5 m²