Kategorie

Blog

Kategoria: Ceny materiałów budowlanych

Apel do dobrze poinformowanych ludzi dobrej woli z branży budowlanej.

Zwracamy się do Was z wielką prośbą i gorącym apelem. Jeśli posiadacie Państwo bardziej aktualne cenniki niż te przedstawione powyżej, serdecznie zachęcamy do podzielenia się nimi z nami. Nasz priorytet to utrzymanie wysokiego standardu i aktualności naszego informatora dotyczącego cen materiałów budowlanych, maszyn i urządzeń.

czytaj dalej: Apel do dobrze poinformowanych ludzi dobrej woli z branży budowlanej.

Wow! Nowy Cennik Henkla

Nic nadzwyczajnego szanowni Państwo… nowy cennik Henkla z 15.06.2015. Jednak rzadko się zdarza tak ładnie zrobiony cennik dotyczący materiał budowlanych. W znaczeniu graficznym bywają ładniejsze. Cennik Henkla zawiera wszystkie potrzebne informację praktyczne.

czytaj dalej: Wow! Nowy Cennik Henkla

Gratulujemy firmie Thermaflex!

Chwalimy kolejnego producenta za kolejny ładnie wydany cennik. Tym razem jest to producent termoizolacji firma Thermaflex. W przypadku cennika Thermaflexu ujęła nas perfekcyjna forma techniczna Pdfa z nienagannie działającym wyszukiwaniem ctrl+f. Gratulujemy firmie Thermaflex!

czytaj dalej: Gratulujemy firmie Thermaflex!

Materiały budowlane ceny

Nieustające zmiany cen materiałów budowlanych odnotowujemy w naszym systematycznie aktualizowanym informatorze cenowym * MATERIAŁY BUDOWLANE CENY.

czytaj dalej: Materiały budowlane ceny

Googlaski do roboty!

Kilka refleksji na temat informowania o cenach materiałów budowlanych. W przypadku poniższego tekstu chce skupić się na kwestiach internetowych. Obejrzałem wiele budowlanych informatorów cenowych, które w sposób ewidentny i nie skrywany próbują pozycjonować się na frazach: materiały budowlane ceny, ceny materiałów budowlanych itp itd i stwierdzam co następuje. Znakomita większość stron ulokowanych przez Google na topie rankingu to strony o małej przydatności dla osób rzeczywiście zainteresowanych cenami.

czytaj dalej: Googlaski do roboty!

Ceny materiałów budowlanych

Materiały budowlane ceny – bardzo interesujący temat. Zarówno w kontekście bieżącym jak i perspektywie nieco bardziej ogólnej. Zmiany cen materiałów budowlanych to nasza codzienna praca, codzienny wysiłek. Tym razem skorzystam z krótkiej wolnej chwili i podzielę się z Państwem kilkoma uwagami dotyczącymi … powiedzmy dosyć specyficznych aspektów związanych z cenami materiałów budowlanych na polskim rynku.

czytaj dalej: Ceny materiałów budowlanych

Niskie ceny w marketach budowlanych

Skąd biorą się niskie niskie ceny materiałów budowlanych w usieciowanych marketach czyli tzw sklepach wielkopowierzchniowych ? Temat bez wątpienia zasługuje na spory wydatek energetyczny i czasowy wytrawnego dziennikarza .. śledczego:). Trochę żartuje, a trochę mowie poważnie! Do rzeczy. Domyślacie się Państwo, że znakomita większość producentów materiałów budowlanych chętnie umieszcza swoje produkty na półkach jakże rozpowszechnionych marketów budowlanych. Wolumen sprzedaży kusi … bardzo!

czytaj dalej: Niskie ceny w marketach budowlanych