Kategorie

Blog

Handel materiałami budowlanymi

Handel materiałami budowlanymi to strefa budownictwa szerzej, całej gospodarki narodowej skupiająca kilkanaście tysięcy firm, zatrudniających sporo ludzi. Nikt nie wie dokładnie ile bo tajemnica poliszynela jest, ze budownictwa tak w ogóle w tym hurtownie budowlane są ciepłym, miejscem zatrudniania na "czarno" Ludzi dużo, nasycenie, żeby nie powiedzieć przesycenie runku oczywiste. Hurtowni budowlanych, budowlanych sklepów internetowych od cholery. Zatem formy konkurencji adekwatne. Marketing coraz bardziej wyrafinowany.

Wszystkie firmy na tym rynku są "naj"… najlepsze, najstarsze, mają niezawodny transport, doskonałych doradców technicznych i oczywiście najniższe ceny. Oczywiście icmarket.pl należy również do tych najlepszych budowlanych sklepów internetowych :).
Ale ponieważ tak właśnie jest spuścimy z tego balonu chociaż trochę powietrza. Nie można całego życia przepędzić na pokazie kulturystycznym. Dalsza cześć tekstu może być percepcyj-nie trudna dla smutasów z działów marketingu oraz wszelkich młodych ambitnych i starych sponiewieranych. Dalej minimalna doza poczucia humoru i dystansu do … wszystkiego będzie wymagana.

1. Działanie sklepu

Jeden z naszych szanownych i szacownych konkurencyjnych sklepów internetowych zamieścił na swojej witrynie, starając się przebić wszystkich doświadczeniem internetowym ogłosił , że istnieje od uwaga od 1991 roku!!!
No cóż wcale nas to nie zaskakuje mimo, ze w Polsce nie działał w tym roku ani jeden serwer. Ale jeżeli tak… to nie kierując się dłużej fałszywą skromności powiedzmy to wreszcie – ICMARKET.PL BYŁ DOSTAWCĄ BLOKÓW KAMIENNYCH NA EGIPSKIE PIRAMIDY. Trochę tylko nie pamiętamy czy dostarczając kamienie na budowę użyliśmy transportu morskiego czy lotniczego :) Umiaru w tej branży nie uświadczysz.

2. Teraz nasz ulubiony ton tekstu

„W trosce o satysfakcje klienta dostarczamy ceramikę budowlaną najwyższej jakości najlepszych, najbardziej renomowanych marek na świecie. Na czas, na miejsce no i ma się rozumieć w najniższej cenie.” jak napisze jeszcze jedno zdanie w tym tonie to zwymiotuje… Ale, ale a propos ceramiki budowlanej faktycznie dostarczamy, a co potem na budowie się z nią dzieje… Zobaczcie Państwo sami

3. Masoni, a architektura

Mogę tylko dopowiedzieć, że masoni …. to również…. partie polityczne tylko te sejmowe ma się rozumieć – zwłaszcza ich zarządy, stowarzyszenie producentów piątych klepek, koła łowieckie…. dokarmiające z poświęceniem zwierzynę – dziką i okrutną, sterylne sanepidy, rzeczoznawcy i syndycy mas upadłościowych, komornicy i ich rozbudowane „rodziny”, radni ludowi, urzędy marszałkowskie zwłaszcza sekretarki i sprzątaczki tam zatrudnione i … fiu, fiu, trochę tego jest. Co tu dużo gadać to trzeba zobaczyć!. Monty Python – Architekci

wstecz do kategorii: Budownictwo, Gospodarka, Ekonomia